Правила та умови

Умови використання веб-сайту

Це угода між Вами та Журнал РФК Відвідуючи наш веб-сайт, Ви погоджуєтесь з усіма умовами та положеннями, пов’язаними з ним. Якщо вам менше 18 років або ви не згодні з цими умовами, вам слід припинити доступ до веб-сайту та всіх пов’язаних сторінок. Ви несете повну відповідальність за ознайомлення з умовами, оскільки ми не несемо відповідальності за незрозуміння умов.

Правила та умови

Інформація про авторські права

Вся інформація, що міститься на цьому веб-сайті, включаючи, але не обмежуючись цим, зображення, слова, відео, блоги є виключною власністю Журнал РФК  і як така підпорядковується законодавству про авторське право. Жоден вміст не може відтворюватися у будь-якій формі без нашої попередньої письмової згоди.

Обмеження відповідальності

На цьому веб-сайті не відбувається азартних ігор, поради та будь-які погляди, висловлені на цій сторінці, носять виключно інформаційний характер, і ми не можемо нести відповідальність за будь-які фактичні чи сприйняті збитки.

Журнал РФК не є постачальником азартних ігор, і як такий, будь-яка причина скарги після підписання угоди з третьою стороною, така як, але не обмежуючись цим, букмекерська контора, Інтернет-казино або будь-яка інша послуга, про яку ми згадуємо на нашому веб-сайті, має бути адресована компанії безпосередньо.

Журнал РФК не несе відповідальності за будь-які втрати або передбачувані збитки від непрямих або прямих результатів вірусів, шкідливого програмного забезпечення, атак троянських програм, фішингових атак, DOS (атак відмови в обслуговуванні) або інших випадків такого типу.

Заходячи на наш сайт, ви несете повну відповідальність і погоджуєтесь на супутній ризик. Як відповідальна компанія ми вживемо всіх розумних заходів для зменшення цього ризику, але не повинні нести відповідальність за справи, що не залежать від нас.

Відповідальність за вміст або вміст третьої сторони

Ви несете відповідальність за повну перевірку правильності та актуальності інформації, яку ми показуємо на нашому веб-сайті стосовно сторонніх сайтів. Ми пропонуємо цю інформацію лише добросовісно, ​​і ми не несемо відповідальності або відповідальності за інформацію, яка застаріла або неправильна. Ви також несете відповідальність перевірити умови використання веб-сайтів третіх сторін перед тим, як укласти будь-яку угоду з третьою стороною, якою б вона не була.

Ми не несемо відповідальності і не несемо жодної відповідальності за реальні чи сприйняті збитки, незалежно від того, як вони сталися в результаті використання сторонньої послуги.

Якщо будь-який вміст на нашому веб-сайті вважається незаконним у розглянутій країні, на місцевому рівні або суперечить будь-яким європейським законам, тоді ми видалимо матеріал, як тільки нам повідомимо. Однак ми не несемо відповідальності за будь-що, що було опубліковано за період до того, як нам повідомили.

Всі посилання, путівники, підказки, підказки та будь-яка інша інформація, що міститься на нашому сайті, є добросовісними і, можливо, створені для допомоги гравцеві, але це не може гарантувати виграш, і ми не будемо нести відповідальність за будь-які втрати або збитки, які виникають при використанні цієї інформації.

Конфіденційність та обмін інформацією

Ми вживемо всіх розумних заходів, щоб забезпечити безпеку вашої особистої інформації, але ми не будемо нести відповідальність за питання, що не залежать від нас, такі як, зокрема, несанкціонований доступ до нашої комп’ютерної системи, включаючи несанкціонований доступ до наших серверів, несанкціоноване розголошення персоналу від поточного та попередні співробітники, зловмисне програмне забезпечення, віруси чи будь-які інші проблеми з комп’ютером.

На даний момент ми не збираємо жодної особистої інформації, але якщо ви надаєте нам свою електронну пошту чи іншу інформацію, ми залишаємо за собою право використовувати цю інформацію для маркетингу прямо чи опосередковано в майбутніх кампаніях.

За запитом ми передамо будь-яку інформацію, таку, але не обмежуючись IP-адресою, яка використовується для доступу до нашого веб-сайту, будь-яким правоохоронцем або судом, або щоб захистити себе від шахрайства або зловмисного доступу до наших серверів. Ми також можемо надати інформацію третій стороні, якщо підозрюємо, що закон був порушений.

Відповідальні азартні ігри

Ми не заохочуємо азартні ігри, і якщо у вас є історія азартної залежності або ви відчуваєте проблеми, ми закликаємо вас звернутися за професійною допомогою та припинити доступ до нашого сайту.

Законний вік для азартних ігор залежить від країни, тому ми радимо вам провести місцеві дослідження. Якщо вам менше 18 років або ви не досягли законного віку для азартних ігор у вашій юрисдикції, вам слід негайно залишити цей веб-сайт.

Загальні умови

  1.  Журнал РФК містить посилання на зовнішні сайти. Наш сервіс містить посилання на ці веб-сайти, щоб надати вам доступ до інформації та послуг, які можуть вам здатися корисними чи цікавими. Журнал РФК не несе відповідальності за зміст цих веб-сайтів або за що-небудь надане ними.
  2.  Ви погоджуєтесь з тим, що Журнал РФК не несе відповідальності за будь-які ігри, ставки чи інші транзакції, здійснені з будь-яким із партнерів з пари, у яких ви перебуваєте або зареєстровані.
  3.  Реєстрація у партнері, що здійснює ставку через Службу допоміжної реєстрації, утворює договір між вами та цим партнером на їхніх умовах та підлягає будь-якому додатковому повідомленню або відмові від відповідного партнера з пари. Журнал РФК не несе відповідальності за будь-який контракт, укладений між вами та партнером, що займається ставками, а також стороною.
  4.  Реєстрація у партнері, що здійснює ставку через Службу допоміжної реєстрації, утворює договір між вами та цим партнером на їхніх умовах та підлягає будь-якому додатковому повідомленню або відмові від відповідного партнера з пари. Журнал РФК не несе відповідальності за будь-який контракт, укладений між вами та партнером, що займається ставками, а також стороною.

Призупинення та припинення Послуг

  1.  Журнал РФК може призупинити роботу Сайту з метою ремонту або технічного обслуговування або для того, щоб час від часу оновлювати або модернізувати вміст або функціональність Сайту. Доступ або використання Сайту або будь-яких Сайтів або сторінок, на які посилається, не обов’язково буде безперебійним або без помилок.
  2.  Журнал РФК може розірвати цю угоду та ваше право на використання Сайту та / або Послуг негайно, якщо Ви порушите будь-які з цих умов або в будь-який час на розсуд Журнал РФК.
  3.  Незважаючи на те, що докладаються всі зусилля для забезпечення того, щоб усі коефіцієнти, що відображаються на нашому сайті, були актуальними, можуть існувати відмінності між цими коефіцієнтами та тими, які насправді доступні у вказаних партнерів із торгів. Перш ніж розміщувати їх, переконайтесь, що деталі ваших ставок правильні.